Середа, 21.11.2018, 12:56
Вітаю Вас Гість | RSS

Чернівецька загально освітня школа І-ІІІ ступенів №24

Категорії розділу
Наше опитування
Чи подобається вам навчатися в нашій школі
Всього відповідей: 883
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Гості

МЕДАЛІ УЧНЯМ, ВИПУСКНИКАМ, ПЕДАГОГАМ

 

    Всеукраїнський благодійний фонд «Вдячність. Визнання. Надія.» (Сайт nadiya2011.org) запровадив для нагородження кращих учнів ЗВАННЯ ЛАУРЕАТІВ І, ІІ, ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ»  з врученням золотих (позолота срібла 925 проби),  срібних (925 проби), бронзових медалей і нагородних посвідчень.  Фотографії всіх медалей Фонду додаються (Див. сайт Фонду, розділ «НАГОРОДИ ФОНДУ 4»).

     Звання лауреатів присвоюються кращим учням:

     -  які зайняли І, ІІ, ІІІ місця на всеукраїнських та обласних предметних олімпіадах;

      -  які були кандидатами на нагородження золотою чи срібною медалями, але не одержали їх за результатами ЗНО;

-  які закінчили 11 клас на «відмінно»;

-  які здійснили героїчні вчинки.

     Порядок нагородження викладений на сайті Фонду в розділі «ПОРЯДОК ВРУЧЕННЯ НАГОРОД».

      Всі нагороди виготовляються на заводі - виробнику орденів і медалей України та мають статус всеукраїнських нагород. На кожній нагороді із дорогоцінних металів нанесено клеймо металу та свій заводський номер, який указується в нагородному посвідченні.

      Вручення всіх нагород Фонду проводяться за рахунок ініціаторів нагороджень (спонсорів, опікунських рад, благодійних фондів, профспілок,  випускників минулих років випусків…). На жаль, наш Фонд не має фінансової можливості вручити нагороди за свій рахунок більш як в 30тис. навчальних закладах України. Вартість нагороджень  подано  на сайті Фонду, в розділі «ВАРТІСТЬ НАГОРОДЖЕНЬ».

      Це не комерційний проект! Наш Фонд зареєстрований у «Реєстрі неприбуткових організацій» і не має права займатися комерційною діяльністю (Див. розділ сайту «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ФОНД»).

        Ми пропонуємо Вашим випускникам, які стали гордістю Вашого навчального закладу присвоїти ЗВАННЯ ЛАУРЕАТІВ  І, ІІ, ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ГОРДІСТЬ УКРАЇНИ»  з врученням золотих (585 проби),  срібних (925 проби), бронзових медалей і нагородних посвідчень (Дивись розділ сайту «НАГОРОДИ ФОНДУ 3»). Нагороди вручаються, як правило, на ювілеях навчальних закладів. В першу чергу ми пропонуємо вручити ці медалі батькам загиблих воїнів АТО та інвалідам АТО – випускникам Вашого навчального закладу, якщо такі є. Ініціаторами нагороджень у цьому випадку виступають, як правило, однокласники воїнів АТО.

        Ми пропонуємо присвоїти Вашим педагогам ЗВАННЯ ЛАУРЕАТІВ І, ІІ, ІІІ  ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ПРЕМІЙ «ПРАЦІВНИКАМ  ОСВІТИ УКРАЇНИ» з врученням золотих (585 проби),  срібних (925 проби), бронзових медалей і нагородних посвідчень, а також вручити їм ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЗНАК «ЗОЛОТЕ СЕРЦЕ» І ступеня (золото 585 проба),  ІІ ступеня (позолота срібла 925 проби) і нагородне посвідчення  (Див. розділ  «НАГОРОДИ ФОНДУ 2;5»). Нагороди можуть бути вручені на ювілеях навчальних закладів, ювілеях педагогів, при виході вчителів на пенсію, на церемонії «Останній дзвоник», на Випускному вечорі, на святі «Перший дзвоник», в День працівника освіти України. Ініціаторами нагороджень педагогів на церемонії «Останній дзвоник» і на святі Випускного вечора виступають при бажанні батьківські комітети випускних класів. Це не може вважатися як збір коштів з батьків учнів, так як нагородження проводяться тоді, коли батьки вже не залежать від школи.

      Всеукраїнський благодійний фонд «Вдячність. Визнання. Надія.» за п’ять років роботи вручив 263 нагороди у 100 навчальних закладах у 14 областях України. Перелік усіх навчальних закладів України, в яких відбулися нагородження, приведений на сайті Фонду,  в розділі «ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ». Діяльність Фонду освітлена  в 59 публікаціях преси, в 17 телевізійних програмах і в 2 книгах.   

     ПРОСИМО ПЕРЕДАТИ ВИПУСКНИКАМ МИНУЛИХ РОКІВ ВИПУСКІВ ТА БАТЬКІВСЬКИМ КОМІТЕТАМ ВИПУСКНИХ КЛАСІВ НАШІ ЗВЕРНЕННЯ  (Додаємо).

     З  повагою,Засновник Фонду                                                                      Родіонов  В’ячеслав  Анатолійович     

                                                                                                                               0503203677

 

Категорія: Гості | Додав: oksi_111 (31.01.2017)
Переглядів: 326 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Розклад дзвінків
__1 урок - <9:00 - 9:45>____ __2 урок - <9:55 - 10:40>___ __3 урок - <10:50 - 11:35>__ __4 урок - <11:55 - 12:40>__ __5 урок - <13:00 - 13:45>__ __6 урок - <13:55 - 14:40>__ __7 урок - <14:45 - 15:30>__
Пошук